Оман спростив візовий режим для українців. Чим цікава ця країна

Оман

Громадяни України, які планують туристичну поїздку в Оман (країна на південному сході Аравійського півострова, на південь від ОАЕ), відтепер можуть оформити електронну візу за спрощеною процедурою.

Про це повідомляє сайт МЗС України 28 березня.

Для оформлення електронної візи можна скористатися сервісом на веб-сторінці королівської поліції Султанату Оман – www.evisa.rop.gov.om.

Ціна одноразової туристичної візи – 20 оманських ріалів (приблизно 42 євро).

Для оформлення візи слід заповнити анкету, завантажити фото мандрівника та копію закордонного паспорта, а також сплатити візовий збір банківською карткою.

При в’їзді на територію Оману потрібно також мати підтверджене бронювання готелю і зворотній квиток.

Оман (столиця – Маскат) вважається найбільш світською країною Перської затоки зі значно ширшими правами для жінок, ніж у сусідів.
Серед населення чисельністю 3,5 млн. осіб понад 6% становлять християни.

Туристам Оман пропонує пляжний відпочинок, подібний до Еміратів, та насичену екскурсійну програму.

На відміну від інших країн Перської затоки, в Омані дуже мальовнича природа: гори, водоспади, савани, тропіки, фіорди. Також тут збереглася арабська самобутність.

Оман – це місце, де був похований біблійний Іов, де правила цариця Савська і звідки відправився у своє легендарне плавання Синдбад.

Правитель країни – султан – багато уваги приділяє екології: у всіх куточках країни є національні парки, прибережні області перебувають під охороною.
У заповідниках Омана водяться рідкісні тварини: антилопа антилопа, гігантська морська черепаха, аравійські тахр (дикий козел), вовк і леопард, смугаста гієна та ін.

Найпоширеніший вид відпочинку в Омані – підводне плавання. Також створені всі умови для автоспорту і картингу.

Читайте також:
Україна домовилася про безвіз зі ще однією країною Близького Сходу

Facebook Comments

Прокоментувати