Ryanair оголосив ще один напрямок з Києва – вже у вересні. Берлін – від 27 євро

Ryanair в "Борисполі". Фото: АП

Ryanair в “Борисполі”. Фото: АП

У розкладі лоукост-перевізника Ryanair з України з’явився новий напрямок – Київ-Берлін.

Про це свідчить система бронювань авіакомпанії.

Відповідно до оголошеного розкладу, рейси з “Борисполя” в “Шонефельд” і назад виконуватимуться з 2 вересня чотири рази на тиждень – у понеділок, середу, п’ятницю й неділю.

Ціна квитка в один бік стартує від 27,53 євро, Round Trip – 55,06 євро.

Райанейр - Київ-Берлін

Прикметно, що на берлінському напрямку “Райан” збирається возити українців на два місяці раніше, аніж на решті анонсованих напрямків.

Нагадаємо, на прес-конференції з президентом України Петром Порошенком у Києві 23 березня головний виконавчий директор Ryanair Майкл О’Лірі підтвердив відкриття 15 маршрутів з України (10 з Борисполя, 5 – зі Львова), починаючи з 31 жовтня, та підписав угоди з керівниками відповідних аеропортів.

Як повідомляв “Смак подорожника”, минулого разу Ryanair спільно з Мінінфраструктури заявляв про план приходу на український ринок у березні 2017 року. Тоді передбачалося, що авіакомпанія почне польоти за чотирма напрямками з Києва та семи – зі Львова восени 2017 року; почався продаж квитків.
Однак Ryanair скасував прихід в Україну через непоступливість у тарифах “Борисполя”.
Після цього міністр Омелян вимагав відставки керівника аеропорту.

Уже після оголошення Ryanair’ом напрямків та початку продажу квитків гендиректор ДП МА “Бориспіль” Павло Рябікін заявив, що Ryanair розпочав продаж квитків не отримавши в “Борисполі” погодження слотів – часових проміжків в аеропорту, коли можливе обслуговування.

Рябікін спрогнозував, що тимчасові проміжки, які “Райан” вказує в системі продажів як час вильоту з “Борисполя”, аеропортом не можуть бути надані, тому що вони збігаються з періодами ранкових і вечірніх пікових розльотів, коли навіть без “Райана” йде перевищення пропускної спроможності аеропорту.
“Проте компанія вказує саме той час, який ми їм не підтверджували”, – зазначив Рябікін.

“З цього приводу ми їм надіслали два листи. Також ми відразу їм сказали, що проблема знімається, як тільки вони відкривають 15 щоденних рейсів з “Борисполя”. Тоді ми зможемо спеціально під них відкрити термінал F. Це мінімальна кількість рейсів для його беззбиткової експлуатації. А поки пропонуємо термінал D, але там слоторегульована ситуація”, – сказав директор летовища.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Ryanair знову роздягнув своїх стюардес для благодійного календаря. ФОТО

Приємної подорожі!

P. S. Підписуйтеся на нашу e-mail розсилку, щоб отримувати поштою всі пропозиції дешевих подорожей.
Зазирайте в розділ “Низькі ціни” на нашому сайті.
Лайкайте “Смак подорожника” у Facebook.

“Смак подорожника” © 2018

Facebook Comments

Прокоментувати