Поїзд “чотирьох столиць” із Києва до Риги запустять у вересні

Ризька ратуша

Ризька ратуша

Пасажирський поїзд “чотирьох столиць” за маршрутом Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига буде запущено з 28 вересня цього року.

Про це сьогодні, 17 липня, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на брифінгу за результатами пленарного засідання Міжурядової українсько-литовської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, яке відбулося у Львові.

“Тогорічний порядок денний, який було узгоджено в Литві, дав результат цього року. Ми маємо поїзд чотирьох столиць (Рига – Вільнюс – Мінськ – Київ), який стартує 28 вересня з Києва”, – цитує міністра прес-служба Мінінфраструктури.

Омелян також зазначив, що вступ у дію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом став додатковим імпульсом для активізації українсько-литовського двостороннього торговельного співробітництва.

У лютому 2018 року в. о. голови “Укрзалізниці” Євген Кравцов в інтерв’ю агенції УНІАН повідомив, що “Укрзалізниця” планує в поточному році запустити потяг Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига – Таллінн, а також поїзди в напрямку Словаччини та Мукачево – Будапешт.

Тоді Кравцов повідомив, що вартість квитка у купейному вагоні в Ригу становитиме близько 1855 гривень (59 євро).

У квітні “Укрзалізниця” закупила 28 нових пасажирських вагонів у Крюківського вагонобудівного заводу для запуску потяга “чотирьох столиць”.
Тоді ж у компанії підтвердили, що вартість квитків на потяг з Києва до Риги становитиме 59 євро.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Укрзалізниця домовилася з угорцями про прямий поїзд Мукачево–Будапешт

Facebook Comments

.

Прокоментувати