Як обрати спортивне взуття для мандрівок

Мандрівки вимагають високоякісного взуття, якому під силу будь-які випробовування. Вам потрібна пара такого взуття, яке буде настільки комфортне і універсальне, що ви не думатимете про нього постійно під час подорожі. З вибором такого взуття вам допоможе магазин Екстрем Стайл.

Але перш за все – ось що ви повинні знати, перш ніж купувати взуття для своїх мандрівок.

Обирайте правильне взуття для конкретної мандрівки

Пригоди бувають діаметрально різними – можливо, ви будете досліджувати води Амазонки, а можливо, прогулюватися маленькими європейськими вуличками. Кожна поїздка потребує свій тип взуття, тому завжди відповідайте собі на питання: “куди я їду?” та “що я буду там робити?”

  • Якщо більшість часу ви будете ходити по тротуарах та міських вулицях, то обирайте тенісне взуття або кросівки. Існують “міські” кросівки, призначені саме для тривалих прогулянок, зверніть на них увагу.
    Незайвим буде розносити взуття ще вдома, щоб уникнути неприємних відчуттів.
  • Якщо ви плануєте піші мандрівки природними стежками – обирайте взуття для бігунів або туристичні кросівки. Таке взуття дуже міцне, добре захищене і підходить для подолання великих відстаней пішки. Краще, якщо такі кросівки будуть водонепроникні.
  • Взуття для грандіозних подій у великих містах. Таке взуття має бути стильним та комфортним. Це можуть бути улюблені туфлі або босоніжки. Вони повинні виглядати пристойно та бути стильними.

Деякі мандрівники обирають легкі сандалі з відкритим носком, але в такому взутті існує велика ймовірність травмуватися.

Захищайте свої ноги. Якщо з ними щось станеться, ваша подорож буде перервана тривалим лікуванням.

Якщо вам дійсно потрібні сандалі, обирайте необ’ємну модель, яка не займе багато місця у валізі та буде легкою.

Комфорт і мода

Вважають, що взуття для подорожей це не те, що має виглядати красиво. Бо воно захищає ваші ноги 24/7 з мінімальним дискомфортом. Але не варто повністю нехтувати зовнішній вигляд взуття. Ви можете обрати зручну та одночасно красиву модель кросівок.

Якщо ваш багаж дозволяє возити декілька пар взуття, то краще, щоб кросівок було дві пари: одні – на ваших ногах, інші – на зміну. Тоді ви зможете прати взуття та доглядати за ним.

Тестуйте нове взуття

Обирати речі потрібно правильно і існує декілька способів, як знайти гарні спортивні кросівки та кеди.

  • Зігніть підошву так, щоб носок та п’ятка торкнулись один одного та подивіться, чи рівномірно згинається підошва.
  • Переверніть взуття з п’ятки на носок (злегка скрутіть). Взуття повинне піддатися, але супротив буде відчуватися.
  • Пройдіться по схилу вниз. Якщо під час цього випробування ваші пальці весь час будуть торкатися передньої частини взуття, його варто змінити.
  • Пройдіться по сходах. Якщо ваші п’яти підіймають устілки біль ніж на 3 міліметри, то таке взуття не буде комфортним.

Шкарпетки

Важливе не тільки саме взуття, але і шкарпетки, які ви носите разом із ним.

Шкарпетки із бавовни м’які та добре абсорбують піт, але вони дуже повільно сохнуть і ноги швидко починають неприємно пахнути. Краще за все обирати якісні шкарпетки із шерсті мериноса. Вони добре регулюють температуру, дуже зручні та м’які.

Синтетичні шкарпетки також гарний варіант. Найкращі з них виготовляються для професійних бігунів, і тому їх варто купувати в магазинах зі спорттоварами.

 

Facebook Comments

Прокоментувати