У Маріуполі стартувала туристична поліція – на конях, велосипедах і мотоциклах. ФОТО

Маріуполь став другим містом в Україні (після Одеси), де з’явилася туристична поліція. Її запуск відбувся 3 серпня перед початком музичного фестивалю MRPL City 2018, повідомляє “Новинарня” з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції Донецької області.

Завдання поліцейських – протидія злочинності та охорона громадського порядку у курортних районах на узбережжі Азовського моря.

У складі туристичної поліції Маріуполя – близько 20 поліцейських, які додатково пройшли навчання, чотири коня, шість велосипедів, чотири мотоцикли.

Близько 15 додаткових патрулів працюють у курортних зонах Маріуполя та Мангушського району.

“Це пришвидшить реагування на ділянках, де не проїде автомобіль, дозволить забезпечити поліцейську присутність та підвищити рівень безпеки громадян у місцях відпочинку”, – зазначили в поліції.

“Туристична поліція спрямована на те, щоб громадяни, які приїжджають відпочивати, відчували себе захищеними. Ми проаналізували, що кількість туристів зростає, тому з метою забезпечення спокою громадян та профілактики порушень громадського порядку було збільшено щільність патрульних нарядів, а також розгорнуто роботу трьох поліцейських станцій, щоб безперервно нести службу в курортних зонах”, – пояснив голова ГУ НП Микола Семенишин.

Керівник обласної поліції підкреслив, що з початку туристичного сезону проти відпочивальників було скоєно лише два злочини, пов’язані з викраденням майна, та вони були розкриті протягом кількох годин.

“Найбільш ефективною формою патрулювання на пересіченій місцевості є кінна поліція. Вершники можуть перескочити перешкоду, спуститися по сходах тощо, а ще – подарувати людям заряд позитивних емоцій.
Кінний патруль було створено за сприяння міської влади та кінноспортивного клубу, працівники якого доглядають за гривастими “правоохоронцями”, – ідеться в повдіомленні.

Туристична поліція буде нести службу до завершення курортного сезону.

Читайте також:
На Одещині протягом курортного сезону працюватиме туристична поліція

Facebook Comments

Прокоментувати