В Україну заходять Brussels Airlines. Квитки від $62

Представництво Lufthansa Group в Україні оголосило про вихід із 17 жовтня 2018 року на український ринок компанії Brussels Airlines.

Про це повідомив гендиректор Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзак, передає “Укрінформ”.

“Брюссельські авіалінії” стануть четвертим перевізником Lufthansa Group в Україні. Перший рейс з Брюсселя буде здійснено 17 жовтня”, – зазначив Койнзак.

“Брюссельські авіалінії” почнуть роботу в Україні із чотирьох рейсів на тиждень, здійснюючи на першому етапі сполучення між Брюсселем та Києвом.

На сайті Brussels Airlines уже можна знайти квитки Київ-Брюссель від 62 доларів в один бік.

Представник перевізника наголосив, що прихід авіакомпанії групи Lufthansa в Україну створить додаткове сполучення за 123 напрямками. Зокрема, дозволить поліпшити сполучення з європейськими столицями та створить можливість для українців скористатися далекомагістральними сполученнями за напрямками Південної та Північної Америки.

На сьогодні в Україні працює три авіакомпанії, що входять до складу Lufthansa Group – Lufthansa, Austrian Airlines та Swiss.

Читайте також:
Wizz Air анонсував три нові напрямки з України, а загалом п’ять рейсів – від 25 євро

 

Facebook Comments

.

Прокоментувати