Wizz Air знову змінює багажну політику: безплатним залишається тільки малий предмет ручної поклажі

 

Угорська авіакомпанія Wizz Air запроваджує нові правила перевезення ручної поклажі.

Починаючи з 1 листопада 2018 року, пасажири, які не придбали пріоритетну посадку (Wizz Priority), зможуть безкоштовно взяти з собою в салон лише невеликий предмет ручної поклажі: розмірами не більше 40 х 30 х 20 см.

Будь-яку сумку чи валізу, яка перевищує ці габарити, доведеться здати в багаж за додаткову плату.

Нагадаємо, починаючи з 29 жовтня 2017 року пасажирам без пріоритетної посадки також доводилося здавати більші сумки в багаж. Але якщо їх розміри не перевищували 55 х 40 х 23 см, перевезення такої сумки входило у вартість квитка.

Пасажири, які придбали пріоритетну посадку, з 1 листопада зможуть, як і раніше, без додаткової платні взяти в салон літака один основний предмет з габаритами до 55х40х23 см і додатковий з розмірами до 40х30х20 см.

Одночасно з новими правилами перевезення ручної поклажі Wizz Air запроваджує нову норму платного перевезення багажу − вагою до 10 кг. Раніше однакова плата (від 14 євро) знімалася за будь-яку сумку вагою до 20 кг.

Вартість перевезення такого багажу, залежно від рейсу, становитиме від 7 до 12 євро.

При цьому послуга пріоритетної посадки коштує від 5 до 12 євро (тобто в деяких випадках вигідніше придбати Wizz Priority, особливо якщо ви з якихось причин не хочете здавати сумку в багаж).

Пасажирам, які придбали квитки без пріоритетної посадки до 10 жовтня (на рейси, що здійснюватимуться після 1 листопада), Wizz Air автоматично додасть у бронювання безкоштовне перевезення 10 кг багажу. Також пасажирам, які оплатили перевезення багажу за аналогічним бронюванням, безкоштовно додадуть у квиток пріоритетну посадку.

Як писав “Смак подорожника”, раніше про аналогічні зміни в правилах перевезення ручної поклажі з 1 листопада повідомив головний конкурент Wizz Air − ірландський лоукостер Ryanair.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
.З осені Ryanair міняє багажну політику: плати більше або вези менше

Facebook Comments

.

Прокоментувати