Чартер із Києва в Шарм-ель-Шейх посадили в Каїрі через агресію п’яних пасажирів

Чартерний рейс Київ-Шарм-ель-Шейх авіакомпанії Yanair YE5015 вимушено приземлився в Каїрі через конфлікт групи пасажирів. Інцидент стався 7 листопада. За попередньою інформацією, пасажири були п’яні й агресивні.

“Схоже, це перший випадок в українській чартерної авіації, коли літак звернув з курсу через нетверезих туристів”, – інформує “Турпрофі”.

Відповідно, ввечері був скасований рейс YE 5016, якого чекали в Києві з Шарм-ель-Шейху о 22:15.

Спочатку про подію розповів телеканалу “Прямий” один із пасажирів рейсу Андрій Бочуля. Він повідомив, що у кількох хлопців, які сиділи ззаду, виник конфлікт з стюардесою. Унаслідок цього літак зробив проміжну посадку в столиці Єгипту, де висадив одразу сімох людей. Їх прийняла місцева поліція.

При цьому всіх пасажирів висадили в автобуси (ймовірно, на час дозаправки літака). А пілот запропонував усім, кому щось не подобається, вийти. “Пасажири, ви неадекватні. У в’язницях Єгипту дуже багато місця, якщо хочете – можете все зараз туди піти”, – сказав він.

Джерело “Турпрофі” розповіло, що туристи, яких залишили в Каїрі, були напідпитку ще при посадці на літак і продовжували розпивати спиртні напої, пронесені з собою, незважаючи на зауваження стюардеси.

“Команді просто нічого іншого не залишалося, як приземлитися в Каїрі і передати їх поліції. Не знаю, як скоро цих сімох випустять – думаю, це залежатиме від єгипетських правоохоронців. Але я сумніваюся, що вони зможуть сьогодні ж продовжити свій відпочинок і навряд чи вилетять зворотним рейсом із тією ж авіакомпанією”, – сказав співрозмовник турсайту.

За словами турагентів та авіаційних експертів, ситуація на борту мала бути критична, щоб пілоти прийняли рішення про екстрену посадку за годину до прильоту на курорт.

Директор Friendly Avia Support Олександр Ланецкий впевнений, що якщо екіпаж прийняв рішення про посадку, значить, воно було правильним.

Тепер незаплановані витрати будуть стягувати саме з винуватців конфлікту, які порушили норми авіабезпеки.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Найдешевші гарячі путівки в Шарм-ель-Шейх, які лише можуть бути
– $99 з перельотом і харчуванням

Facebook Comments

Прокоментувати