Ryanair і Wizz Air знову підвищили тарифи на перевезення малого багажу

Провідні лоукостові авіакомпанії, які діють в Україні – Ryanair і Wizz Air – синхронно збільшили збір за провезення малого багажу вагою до 10 кг, який був введений після зміни правил перевезення ручної поклажі.

Якщо раніше перевезення невеликої сумки в багажному відсіку на рейсах Ryanair коштувало 8 євро при оформленні під час покупки авіаквитка і 10 євро – при його оформленні пізніше, то тепер такий збір становить 10 і 12 євро відповідно.

Мінімальний багажний збір у Wizz Air зріс із 7 до 9 євро. Тепер перевезення валізи до 10 кг в якості багажу коштує від 9 до 24 євро в низький сезон і від 12 до 27 євро – у високий сезон.

Також обидва лоукостери змінили діапазон цін на оплату пріоритетної посадки, яка дозволяє брати в салон літака два предмети ручної поклажі.
У Ryanair послуга “прайоріті” тепер коштує від 10 до 12 євро (раніше було 8-10 євро), а у Wizz Air збір за пріоритетну посадку становить від 5 до 17 євро (було – 5-15 євро), пише “Авіаньюз“.

Нагадаємо, з листопада 2018 року Ryanair і Wizz Air посилили вимоги до провезення ручної поклажі. Відтоді обидва авіаперевізники за найдешевшими тарифами дозволяють безкоштовно брати в салон тільки один предмет ручної поклажі з габаритами до 40х30х20 см у Wizz Air і до 40х20х25 см – у Ryanair.
У разі оформлення послуги пріоритетної посадки мандрівникам дозволяють взяти на борт ще одну річ із габаритами до 55х40х23 см у Wizz Air і 55х40х20 см у Ryanair.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
З осені Ryanair міняє багажну політику: плати більше або вези менше

 

Facebook Comments

.

Прокоментувати