Тільки сьогодні: знижка 20% на всі квитки Wizz Air до кінця червня

Cьогодні, 2 травня, авіакомпанія Wizz Air пропонує купити авіаквитки зі знижкою 20% на всі свої квитки на всі рейси до 30 червня включно.

Найдешевші авіаквитки зі знижкою коштують від 418 гривень без Wizz Air Club.

Для членів клубу – ще дешевше. Наприклад, квитки з Києва в Копенгаген (Данія) в кінці травня є за ціною від 346 гривень в один кінець для членів Wizz Air Club.

Акція триватиме до 01:00 (3 травня) за київським часом.
У ціну включено перевезення тільки одного предмету ручної поклажі з габаритами до 40х30х20 см.

Зверніть увагу: знижка 20% застосовується до тарифу авіакомпанії та всіх обов’язкових зборів, окрім адміністративного збору. Тому найвідчутнішою буде знижка на дорогі квитки, тоді як на дешевих різниця майже не помітна! 

Водночас зауважимо, що для того, щоб вишукати справді вигідну ціну, треба добре постаратися, та й пропозицій таких відверто малувато. Часто дешевий квиток в один бік означає, що квитки назад будуть дорогими, і навпаки.

Зате в системі бронювання можна знайти чимало авіаквитків з України в різні міста Європи на осінь – без акційної знижки, але за ціною від 299 гривень!

Тож нинішня акція вигідна передусім для тих, хто планує летіти в травні-червні, але квитки досі не придбав.

Купити авіаквитки можна на сайті wizzair.com. 

Для пошуку дешевших квитків на сайті Wizz Air найзручніше скористатися календарем цін по місяцях (вводите у формі пошуку місце відправлення та місце призначення й натискаєте “Пошук”).

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Wizz Air повертає в Україну свою “дочку”

Wizz Air літатиме з Києва до ще одного німецького міста

Facebook Comments

.

Прокоментувати