В Украину пришел PolskiBus. ЦЕНЫ

Polski_bus

Польский автобусный перевозчик PolskiBus запускает два маршрута в Украину. Об этом говорится в сообщении на сайте перевозчика.

«PolskiBus.com устанавливает партнерские отношения с компанией Ideal Travel, в рамках которых жителям 18 польских городов будет предложено ежедневное сообщение со Львовом и шестью другими городами Украины», — говорится в пресс-релизе.

Речь идет об открытии двух маршрутов: Щецин-Черновцы (маршрут включает также такие украинские города, как Львов и Ивано-Франковск) и Познань-Херсон (через города Львов, Тернополь, Винница, Хмельницкий, Херсон).

Поездки будут осуществляться с пересадкой в Украине.

Перевозчик начнет выполнять рейсы в Украину 21 октября.

Билеты уже доступны на сайте компании.

Так, билет из Щецина в Черновцы на 21 октября стоит 170 злотых (около 1120 грн.), из Познани в Херсон — 200 злотых (около 1300 грн.).
Цена билета Львов-Варшава — 100 злотых (650 грн.), Львов- Краков — 80 злотых (520 грн.).

Смотрите на сайте перевозчика >>>

При этом известно, что в PolskiBus часто бывают акции и распродажи билетов по 1 злотому (6,5 грн.).

Ранее PolskiBus пробовал открыть рейс в восточном направлении на Вильнюс, однако маршрут оказался неудачным и его вскоре закрыли.

Facebook Comments

.

2 коментарі
  1. Таня

    Але не розумію істеричної радості решти. PolskiBus, на свому сайті, почав продаж квитків іншого польського перевізника — Ideal Travel, який сам не здійснює перевезення, а, в свою чергу, перепродає квитки українського перевізника ФОП Стецик. Тому, УРАААА!!!! Вітаю всіх з тим, що в Україну заходить український перевізник ФОП Стецик!!!

  2. Таня

    Їхали зі Львова на Познань, автобус у жахливому стані, без ТУАЛЕТУ, РОЗЕТОК, на підлозі куча піску, автобус не відповідає заявленому на сайті, мало того о 15.20 прислали по електронці лист, що рейс переноситься з 20.00 на 18.20,тобто за три години до виїзду, при тому що ми були у дорозі і можливості прочитати пошту не було, так як не було зв язку, чисто випадково зайшли на форум де люди жалілися, що часто міняють рейси….і прийшлось брати додатково таксі (нам ніхто його не компенсував), щоб наздоганяти автобус, дівчина по телефону, ще й гримала на нас, що мол читайте пошту!!! Більше ніколи і нікому не буду радити Вашу компанію, бо ви брехлива компанія з жахливим відношення до своїх кліентів, на всіх форумах буду писати свої відгуки, всім знайомим розповім про жахливий стан автобусу, хамство, і невиконані обіцянки!!! Мало того на автобусі, навіть нема таблички, що автобус прямує до Познані, автобус сірий (не червоний. як на сайті), тобто людина якимось дивом повинна здогадатися, що це її автобус і що він прямує до Познані…

ADD YOUR COMMENT